Retenční nádrže slouží pro zachytávání dešťových před vypouštěním do dešťové kanalizace či vsaků. Retenční nádrže Vám poslouží na využití dešťové vody(užitkové) u Vašeho domu či v něm. Retenční nádrže jsou nejlepší řešení pro využití vody pro zálivku zahrady, mytí automobilů. Retenční nádrže  můžete propojit s úpravnou vody (filtrem) , napojit do domu a  vodu využívat k mytí, praní na topení. Šetřete pitnou vodou i finančními prostředky. Retenční nádrže Vám dokážou ušetřit tisíce či desetitisíce korun ročně. Na retenční nádrž Vám zprostředkujeme dotaci DEŠŤOVKA při které je návratnost financí velice rychlá.

Vyrábíme tři typy retenčních nádrží

Retenční nádrž PJR-OB  pro obetonování – kompletně se obetonuje (obsype zavlhlým betonem), základní betonová deska, plášť, horní betonová deska včetně kari sítě. K této retenční nádrži Vám můžeme nabídnout plastový šalovací límec pro snadnou betonáž. Retenční nádrž pro obetonování není vhodná do lokality se spodní vodou či jílovitého podloží
Retenční PJR-OS retenční nádrž samonosná – stačí základní betonová deska, na niž se retenční nádrž usadí a dále stačí obsypat zeminou, maximální zásyp na retenční nádrž je 30cm výšky zeminy, retenční nádrž je pouze pochozí. Retenční nádrž samonosná není pojízdná a není vhodná do lokality se spodní vodou či jílovitého podloží. Každá naše samonosná retenční nádrž má statický výpočet pro únosnost zeminy
Retenční PJR-OD  dvouplášťová- je určena do lokality se spodní vodou či tam kde je jílovité podloží

Retenční nádrž můžeme nabídnout i v atypickém provedení či v jiných objemech než standardních které máme uvedeny v e-shopu. Retenční nádrž můžeme udělat k průmyslovým halám, objektům a to v objemech do 100m3.
Doporučujeme přiobjednat lepší pochozí víko do 200 Kg s UV ochranou kvůli bezpečnosti. Standardní víka dle fota u produktů nejsou pochozí a nemají ochranu UV, slouží pouze pro překrytí revizního otvoru, nezabrání zatečení vody při dešti.

Zobrazen 1. – 12. z 56 výsledků

Zobrazen 1. – 12. z 56 výsledků

Realizace na zakázku, individuálně. Napište nám nebo zavolejte.

Nevíte si rady s výběrem? Ozvěte se nám.

+420 777 011 833

nemko@nemko.cz